Praca z grupami – dzieci, młodzież, rodzice i nauczyciele

III Ogólnopolska Konferencja Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego poświęcona Poradniom Psychologiczno-Pedagogicznym

kiedy

22 września 2021 r.

gdzie

Warszawski Dom Technika NOT
ul. Czackiego 3/5, Warszawa

Szanowni Państwo,

Stanęliśmy przed trudnym wyborem: czy proponować Państwu i Prelegentom konferencję realizowaną w trybie zdalnym 12 maja 2021, czy poczekać jeszcze kilka miesięcy i spotkać się bezpośrednio w Warszawie.

Zdecydowaliśmy się zaryzykować i odroczyć naszą konferencję do września, bo sądzimy – i mamy nadzieję, że Państwo ten pogląd podzielają – że korzystniejsze będzie spotkanie i rozmowa  bez pośrednictwa ekranu.

A jest o czym rozmawiać!

W uzupełnieniu bardzo ciekawego naszym zdaniem programu planujemy wprowadzić  wątek pracy psychologów i pedagogów w czasie pandemii oraz temat Centrów Dziecka i Rodziny (CDR).

Zapraszamy oczywiście nie tylko osoby zatrudnione w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, ale wszystkich specjalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.

Odpowiadając pozytywnie na Państwa postulaty zdecydowaliśmy się przedłużyć możliwość skorzystania z opłaty  o specjalnej przyjaznej wysokości do 31.05 2021 r.

Przesyłamy Państwu serdeczne pozdrowienia i liczymy na wrześniowe spotkanie w Warszawie.

Opłaty za udział w konferencji:

do 31 maja 2021 r. – 190,00 zł

do 15 sierpnia 2021 r. – 250,00 zł

Zapraszamy na stronę konferencji!

Komitet organizacyjny