III Konferencja dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Praca z grupami  - dzieci, młodzież, rodzice i nauczyciele

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Zarządu Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego pragniemy poinformować, że podjęliśmy decyzję, że

III Konferencja dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych

Praca z grupami  - dzieci, młodzież, rodzice i nauczyciele

odbędzie się 22 września 2021r.

Stanęliśmy przed trudnym wyborem: czy proponować Państwu i Prelegentom konferencję realizowaną w trybie zdalnym 12 maja 2021r. czy poczekać jeszcze kilka miesięcy i spotkać się bezpośrednio w Warszawie.

Zdecydowaliśmy się zaryzykować i odroczyć naszą konferencję do września, bo sądzimy – i mamy nadzieję, że Państwo ten pogląd podzielają -  że korzystniejsze będzie spotkanie i rozmowa  bez pośrednictwa ekranu.

A jest o czym rozmawiać!

W uzupełnieniu bardzo ciekawego naszym zdaniem programu planujemy wprowadzić  wątek pracy psychologów i pedagogów w czasie pandemii oraz temat Centrów Dziecka i Rodziny (CDR).

Zapraszamy oczywiście nie tylko osoby zatrudnione w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, ale wszystkich specjalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.

Odpowiadając pozytywnie na Państwa postulaty zdecydowaliśmy się przedłużyć możliwość skorzystania z opłaty  o specjalnej przyjaznej wysokości do 31. 05. 2021r.

Przesyłamy Państwu serdeczne pozdrowienia i liczymy na wrześniowe spotkanie w Warszawie.

Opłaty za udział w konferencji:

do 31 maja 2021r. - 190 PLN

do 15 sierpnia 2021r. - 250 PLN

zapraszamy na stronę konferencji
http://ppp21.sekcjapsychoterapii.pl/rejestracja/

 

Komitet organizacyjny