Certyfikowani superwizorzy i psychoterapeuci Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Lista certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów PTP

 

SUPERWIZORZY - PSYCHOTERAPEUCI

Imię i nazwisko e- mail Miejscowość
Luis Alarcon Arias alarcon@wa.home.pl Warszawa
Maria De Barbaro mzdebarb@cyf-kr.edu.pl Kraków
Jolanta Berezowska j.berezowska@chello.pl Warszawa
Anna Bersz abersz@wp.pl Warszawa
Anna Bielańska abielanska@psychodrama.pl Kraków
Kazimierz Bierzyński k.bierzynski@uj.edu.pl Kraków
Rafał Bornus bornus@wp.pl Warszawa
Teresa Brandys-Tylipska verum3@interia.pl Brzeg,Opole
Izabela Budniak izabudniak@hoga.pl Warszawa
Czesław Czabała ipin@ipin.edu.pl Warszawa
Elżbieta Czapiewska-Zejden elzbieta@p-i-e.poznan.pl Poznań
Marek Czerniak marekczer@interia.pl Warszawa
Jerzy Dmuchowski jd108@data.pl Warszawa
Anna Dodziuk adodziuk@ozzl.org.pl Warszawa
Lucyna Drożdżowicz lucynad30@gmail.com Kraków
Wojciech Eichelberger info@ipsi.pl Warszawa
Piotr Fijewski biuro@osrodekintra.pl Warszawa
Józef K. Gierowski jozef.gierowski@uj.edu.pl Kraków
Paweł Glita glita@poczta.onet.pl Kraków
Agnieszka Iwaszkiewicz ag.iwaszkiewicz@interia.pl Warszawa
Jolanta Jabłońska- Dzierża joanna_jd@go2.pl Warszawa
Alicja Jadczuk- Wyrzykowska alicjajw@wp.pl Warszawa
Hanna Jaworska hanna.jaworska@wp.pl Warszawa
Krzysztof Jedliński jkjedl@wp.pl Warszawa
Barbara Józefik mzjozefi@cyf-kr.edu.pl Kraków
Krzysztof Jusiński jusinski@poczta.fm Warszawa
Ryszard Kamiński kaminski@zip.org.pl Szczecin
Henryk Kędzierski h.kedzierski@wotuwstanumino.pl Mielno
Janusz Kitrasiewicz jkitrasiewicz@gmail.com Kraków
Krzysztof Klajs info@p-i-e.pl Łódź
Andrzej Kokoszka kokoszka@am.waw.edu.pl Warszawa
Ilona Kołbikowa ilonak4@poczta.onet.pl Kraków
Małgorzata Kostecka-Walenta gun@psych.waw.pl Warszawa
Krystyna Kotowa krystyna.kotowa.@gmail.com Lublin
Iwona Kozłowska-Piwowarczyk iwpiwowa@poczta.onet.pl Kraków
Maria Król-Fijewska sekretariat@osrodekintra.pl Warszawa
Elżbieta Leśniak lesniak.el@gmail.com Kraków
Wiesława Łodej-Sobańska wiesialodej-sobanska@go2.pl
psychoterapia.kolobrzeg@gmail.com
Warszawa
Kołobrzeg
Krystyna Łukasiak klukasiak@op.pl Warszawa
Joanna Marczewska instytut@rasztow.pl Warszawa
Maria Marquardt maria.marquardt@wp.pl Katowice
Danuta Mazgaj danutamazgaj@wp.pl Kraków
Jerzy Mellibruda jurekm@onet.pl Warszawa
Krystyna Mierzejewska-Orzechowska psychoterapeuta@vp.pl Warszawa
Lidia Mieścicka lidia.miescicka@upc.poczta.pl Warszawa
Monika Miller-Nadolska monika.miller@poczta.fm Łódź/Warszawa
Zofia Milska-Wrzosińska zomiw@wp.pl Warszawa
Magdalena Nałęcz-Nieniewska nieniewska@op.pl Kraków
Alina Naporowska naporowska@gmail.com Warszawa
Małgorzata Opoczyńska m.opoczynska-morasiewicz@uj.edu.pl Kraków
Krystyna Ostoja-Zawadzka Kraków
Jerzy Pawlik osrodek@rasztow.pl Warszawa
Zofia Pierzchałowa z.pierzchala@pro.onet.pl Kraków
Ryszard Praszkier ryszardpr@gmail.com Warszawa
Maria Rogiewicz mrogiewicz@wp.pl Bydgosz
Daniel Rosiński rosinscybd@poczta.onet.pl Warszawa
Grażyna Rutkowska grarutko1@wp.pl Warszawa
Maria Rudzińska-Grażyńska maria.rudzinska@wp.pl Warszawa
Jacek Rydlewski jacekrydlewski@wp.pl Wrocław
Leszek Sagadyn sagadyn@op.pl Suwałki
Katarzyna Schier kschier@wp.pl Warszawa
Jacek Skrobot jspsychmed@wp.pl Tarnów
Barbara Smolińska bt.smolinscy@wp.pl Warszawa
Wojciech Sobański wojteksobanski@go2pl Warszawa
Zofia Sobolewska-Mellibruda zofiasobolewskamellibruda@onet.pl Warszawa
Katarzyna Szymańska szymka@p-i-e.pl Łódź
Wanda Trabert w.sztander@ipz.edu.pl Warszawa
Barbara Tryjarska basiat@engram.psych.uw.edu.pl Warszawa
Anna Turczyńska turczynska@ptp.krakow.pl Kraków
Katarzyna Walewska katwal@psych.uw.edu.pl Warszawa
Maciej Wilk mawawilk@gmail.com Kraków
Alicja Wilkołazka alicjawilkolazka@poczta.onet.pl Łódź
Bożena Winch b.winch@interia.pl Warszawa
Andrzej Wiśniewski awtango@wp.pl Warszawa
Beata Wolna-Rojek beata.rojek@op.pl Bytom/Katowice
Michał Wroniszewski michal@synapsis.waw.pl Warszawa
Grażyna Wyszyńska gabinet@wyszynska.waw.pl Warszawa
Teresa Żuchowicz teresa.zuchowicz@psychodynamiczna.pl Kraków

 

PSYCHOTERAPEUCI

 

imię, nazwisko mail miasto telefon
Barbara Ewa Amanowicz b-amanowicz@o2.pl Warszawa 695 738 030
Wiesława Andrzejczak w.andrzejczak@op.pl Łódź 692 414 677
Wioletta Banasik-Klimczak wbanasik@02.pl Łódź 604 346 180
Anna Bielesza annabielesza@wp.pl Chełm 606 282 065
Agnieszka Bittner-Jakubowska psychoterapia@gower.pl Gdańsk 501 176 564
Katarzyna Bobrowska Jabłońska grupasynapsis@synapsis.pl Warszawa
Anna Bodzek bodzek@oss.az.pl Kraków 608 349 553
Anna Bogatyńska-Kucharska anna.bogatynska@terapia-psychologiczna.pl Kraków 518 556 580
Mateusz Borowiec mborowiec@arche.krakow.pl Kraków 608 338 593
Ewa Chalimoniuk lps@lps.pl Warszawa 601 711 340
Ryszard Chłopek ryszard.chlopek@wp.pl Gliwice 603 231 590
Anna Ciężkowska punktpsychologiczny@gmail.com Białystok 515 076 701
Aldona Czajkowska aldona@czajkowska.com Warszawa 501 201 490
Michał Czernuszczyk sekretariat@pratir.pl Warszawa 600 079 108
Izabela Falkowska ifalk@zpp.com.pl Warszawa 502 254 187
Irena Franaszek irenafranaszek@interia.pl Lublin 789 366 244
Marek Gajowy mgajowy@instytutdmt.pl Warszawa 502 319 661
Justyna Glińska info@centrum-ja.pl Warszawa 607 145 194
Marta Głowacka lps@lps.pl Warszawa 501 201 490
Cezary Godlewski intra@intra.bialystok.pl Białystok 608 472 232
Martyna Goryniak kontakt@osrodek-natolin.pl Warszawa 512 549 000
Danuta Golec danuta.golec@psychoanaliza.waw.pl Warszawa 603 643 139
Katarzyna Gwóźdź katarzyna.gwozdz@op.pl Kraków 502 578 538
Aleksandra Jakubus-Matusiak ola.jakubus@wp.pl Starogard Gdański 502 164 864
Iwona Jara iwonajara@wp.pl Będzin
Monika Jaroszewska momoija@gmail.com Warszawa 603 943 704
Maria John-Borys mjohnbor@interia.pl Katowice 607 346 329
Katarzyna Kamińska Katowice 509 527 480
Milena Karlińska biuro@pocieszka.pl Kraków 602 22 84 88
Ewa Kołacz ewa.kolacz@komtech.pl Warszawa 601 165 522
Dorota Komuda-Augustyn psycholog@dorota-komuda.pl Wrocław 501 275 560
Anna Król Kuczkowska humani@humani.pl Poznań
Alina Krzekotowska alinagab@poczta.onet.pl Poznań 604 751 928
Arleta Kuberka psychoterapiachojnice@republika.pl Chojnice 668 433 319
Alicja Kubiak psychoterapeuci@psychoterapia-anima.pl Warszawa 692 782 195
Bogdan Kubiak psychoterapeuci@psychoterapia-anima.pl Warszawa 696 415 986
Arletta Kubicka arletta.kubicka@wp.pl Rzeszów 600 288 057
Alicja Kunicka alicjak0@op.pl Bielsko Biała 509 788 933
Marzena Kurowska revivo@revivo.bialystok.pl Białystok 85 740 43 31
Katarzyna Lenda Woźniak Kraków 505 977 711
Roman Lesiński
Edyta Łuców-Stepczyńska
lesinski-gabinet@wp.pl
psychoterapia.kolobrzeg@gmail.com
Warszawa/Pruszków
Kołobrzeg
505 940 074

 

Małgorzata Łukasiewicz malg_lukasiewicz@interia.pl Warszawa 505 075 530
Elżbieta Łukawska ela.lukawska@interia.pl Warszawa 604 071 001
Dorota Maciejewska maciejewska.dorota@wp.pl Warszawa 603 858 282
Bożena Maciek-Haściło bozena.mh@vp.pl Poznań 604 475 739
Paweł Malinowski pawel.malinowski@list.pl Warszawa 604 430 304
Marek Marosek sekretariat@pratir.pl Warszawa 600 852 424
Anna Mączyńska amaczynska@poczta.onet.pl Warszawa 600 881 713
Michał Melonowski melonowski@interia.pl Warszawa 500 202 512
Ewa Mich-Frankowska ewa.mf@op.pl Gdańsk 502 244 085
Katarzyna Moczulska kmoczulska@wp.pl Warszawa 616 13 72
Alina Negebauer ala.neugebauer@wp.pl Warszawa 617 61 64
Justyna Nęcka justynanecka@gmail.com Kraków 603 051 790
Brygida Nieborowska psycholog@revivo.bialystok.pl Białystok 502 075 037
Jacek Nowicki Koszalin/Kołobrzeg 600 897 963
Małgorzata Ojrzyńska ptpa@psychoanaliza.org.pl Warszawa 22 755 50 40
Bogusława Piasecka boguslawa.piasecka@uj.edu.pl Kraków  888 800 687
Hanna Pinkowska-Zielińska osrodekkontrakt@gmail.com Warszawa 22 825 95 70
Danuta Pisarek danpis@interia.pl Piotrków Trybunalski 601 332 469
Elżbieta Pniewska elapniewska@vp.pl Mrągowo/Olsztyn 601 169 418
Maria Pniewska mariapniewska@autograf.pl Łódź 600 325 252
Katarzyna Poluga katarzyna@poluga.pl Warszawa 784 727 046
Danuta Prokulska-Balcerzak danuta.prokulska@cp.waw.pl Warszawa 691 272 791
Aneta Radel-Mossakowska akson@akson.olsztyn.pl Olsztyn 89 542 58 61
Rafał Radzio rafal.radzio@gmail.com Warszawa 606 251 578
Dorota Reguła dregula@osrodek-dzialdowo.pl Działdowo 601 974 441
Maria Różańska biuro@szkoleniasystemowe.pl Kraków
Agnieszka Samul-Sochacka asamul@op.pl Białystok 501 437 771
Izabela Sawicka izabela.saw@gmail.com Warszawa 604 508 606
Joanna Skowrońska asko8@go2.pl Warszawa 693 251 595
Anna Srebrna anica18@o2.pl Warszawa 617 61 64
Edyta Stelmach sekretariat@poradnia2.waw.pl Warszawa
Wojciech Sulimierski sulim@rubikon.pl Warszawa 501 220 145
Katarzyna Synówka katarzyna.synowka@gmail.com Kraków 606 938 302
Anna Szczech anszczech@gmail.com Łódź 603 275 357
Karolina Szczęsna-Czernuszczyk sekretariat@pratir.pl Warszawa 600 069 108
Maria Szczuka marysia@post.pl Wydminy 608 121 963
Lucyna Szela lucynasz@wp.pl Rzeszów 606 342 023
Robert Szostek robert_szostek@tlen.pl Warszawa 608 512 585
Anna Szulc-Walczak anna.szulc@psychoterapia.lodz.pl Łódź 606 786 680
Anna Szypusińska Warszawa 509 417 339
Andrzej Trzęsicki owenmeany@go2.pl Wrocław
Edyta Trzos-Słomka edit@mp.pl Kraków 12 644 57 99
Maja Tuszewska maja.tuszewska@vp.pl Warszawa 502 035 524
Tomasz Tuszewski totusze@vp.pl Warszawa 501 345 031
Monika Katarzyna Waluchowska katarzyna.waluchowska@wp.pl Warszawa 22 646 57 25
Krzysztof Wędrychowicz krzysztof.wedrychowicz@pcts.pl Rzeszów/Lublin 510 004 626
Maria Woźniak mariannawozniak77@gmail.com Warszawa 601 327 548
Gorgonia Wróbel-Sucharska gw01@wp.pl Bydgoszcz 601 171 229
Teresa Zaborowska tzaborowska@sop-patiomare.pl Sopot 604 141 499
Katarzyna Żabińska-Sikorska katarzynazabinska@wp.pl Szczecin 601 796 879
Bogusława Żbik boguslawa.wilczynska@osrodekjestem.pl Warszawa 503 437 501

 

SUPERWIZORZY - APLIKANCI

Lista certyfikowanych  superwizorów - aplikantów  PTP

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

Nr aplikacji
i data
otwarcia

KONTAKT

MIEJSCWOŚĆ

Zofia
ADAMOWICZ

Nr 31
11.12.2017

zosiaa@impan.pl

Warszawa

Katarzyna
AUGUSTYN

Nr 34
08.10.2018

tel. 509 707 468

Kraków

Wioletta
BANASIK-KLIMCZAK

Nr 21
12.10.2015

wbanasik@02.pl

Łódź

Dorota
BARCIK-TOMASIAK

Nr 22
12.10.2015

dtomasiak@o2.pl
www.psychoterapia-psychodynamiczna.pl

Łódź

Mateusz
BOROWIE

Nr 10
12.05.2014

tel. 608 338 593
mborowiec@arche.krakow.pl
www.arche.krakow.pl

Kraków

Ryszard
CHŁOPEK

Nr 23
12.10.2015

tel. kom. 603 231 590
www.psychoterapia.gliwice.pl

Gliwice

Izabela
FALKOWSKA-TYLISZCZAK

Nr 11
12.05.2014

tel. kom. 502 254 187
ifalk@zpp.com.pl

Warszawa

Marek
GAJOWY

Nr 16
12.01.2015

tel. 502 319 661
www.gabine-ty.pl
mgajowy@gabine-ty.pl

Warszawa

Wiesława
HARTMAN-MOMATIUK

Nr 33
11.06.2018

bozenamomatiuk@o2.pl

Katowice

Iwona
JARA
nr cert. 194
20.03.2020

Nr 28
8.05 2017

Katowicki Instytut Psychoterapii

Katowice

Ewa
KORZYNOW-TALCZEWSKA

Nr 25
13.04.2015

608 691 111
ekorzynow@psychoterapeuta.lodz.pl

Arletta
KUBICKA

Nr 32
12 03 2018

tel. kom. 600 288 057
www.arlettakubicka.pl
www.arlettakubicka.pl

Rzeszów

Elżbieta
ŁUKAWSKA

Nr 24
14.12.2015

tel. kom. 604 071 001

Grodzisk Maz.,Warszawa

Dorota
MACIEJEWSKA

Nr 17
12.01.2015

tel. kom. 603 858 282

Warszawa

Robert
MALIŃSKI

Nr 30
09.10.2017

Tel. 502-247-183

Tychy

Michał
MELONOWSKI

Nr 14
08.09.2014

tel. 500 202 512
www.terapia-mokotow.pl
melonowski@interia.pl
www.osrodekkontrakt.pl

Warszawa

Barbara
NIEDZIELA

Nr 24
16.11.2015

535930033

Rzeszów

dr n. med.
Stanisław
OZIEMSKI

Nr 35
08.10.2018

tel. 602 608 641
s.oziemski@wp.pl

Warszawa

Bogusława
PIASECKA

Nr 18
12.01.2015

bogusława.piasecka@uj.edu.pl

Kraków

Marta
PYRGIES-ŁUKOWSKA

Nr 12
12.05.2014

tel. 22 849 77 56
tel. kom. 601 890 404
marta.lukowska@gazeta.pl

Warszawa

Maria
RÓŻAŃSKA

Nr 19
12.01.2015

tel. kom. 509 576 604
grozanska@wp.pl

Kraków

Katarzyna
RYBCZYŃSKA

Nr 29
12.06.2017

505 316 446
www.psychoterapialodz.pl

Łódź

Renata
SOŁKOWICZ

Nr 27
10.04.2017

791 58 88 25

Rzeszó

Wojciech
SULIMIERSKI

Nr 26
13.02.2017

tel. kom. 501 220 145

www.pracowniadialogu.pl

Warszawa

Tatiana
WRÓBLEWSKA

Nr 13
09.06.2014

tel. kom. 603 777 233
tatiana.wroblewska@wp.pl

Bogusława
ŻBIK

Nr 15
08.09.2014

tel. kom. 503 437 501

Warszawa